Kaja Błaszczyk Mistrzynią Polski

Udany Weekend naszych zawodników podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski BMX Racing w Wodzisławiu Śląskim.

Z zawodów najwyższej rangi przywozimy 3 medale w tym jeden złoty. Znakomicie pojechała Kaja Błaszczyk, która wykręciła najlepszy czas i zwyciężyła w kategorii juniorek młodszych. Świetnie zaprezentował się również Antoni Break-Kempczyński lecz trochę z niedosytem ponieważ w pierwszej próbie czasowej przewrócił się i miął daleki czas, a w drugiej próbie nie podjął już takiego ryzyka i zaledwie 0,5 sekundy brakło mu do srebrnego medalu i 0,8 sekundy do złotego medalu. Kolejny medal w kategorii żak wywalczył Jan Gościniewicz zajmując 3 miejsce, tuż za podium uplasował się Maciej Piasecki z 4 czasem. W kategorii juniora młodszego 8 lokatę zajął Bruno Bartczak.

Gratulacje podopiecznych trenera Jana Wrożyny, który znakomicie przygotował zawodników do startu.