Sponsorzy

Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp. z o.o.


Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą z Dolnego Śląska, świadczącą kompleksowe usługi związane z szeroko rozumianą obróbką metali. Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów, dzięki swojej szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, odpowiadając na Państwa potrzeby, doradzi najbardziej efektywne rozwiązania. Zlecone projekty wykonujemy zawsze z dbałością o każdy detal, elastycznie dopasowując się do oczekiwań klienta i analizując powierzone zadania z pełnym zaangażowaniem. Bazujemy na nowoczesnych technologiach i kładziemy duży nacisk na minimalizację kosztów oraz efektywne zużycie materiałów. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam z powodzeniem realizować najbardziej wymagające projekty i budować na rynku pozycję zaufanego dostawcy. Z roku na rok poszerzamy grono zadowolonych klientów i stałych zleceniodawców.


Kontakt: 

www.sudeckie.com        

tel. 609 986 317


FREZ - obróbka metali

Firma FREZ to prywatne przedsiębiorstwo specjalizujące się w precyzyjnej obróbce metali i tworzyw o wysokiej dokładności wykonania dla różnych gałęzi przemysłu:

- przemysł żywnościowy

- części samochodowe

- budownictwo

- górnictwo

Frima założona w 1986 roku z prywatnego kapitału, prowadzona i sukcesywnie rozwijana jako rodzinny interes. Od samego początku ideą i mottem firmy było: usługa o najwyższej jakości.

Od nas samych jak i od naszych kooperantów wymagamy przede wszystkim rzetelności, solidności i najwyższej jakości:

- priorytetem jest doskonalenie i rozwijanie procesów technologicznych, czego wynikiem   jest zwiększanie wydajności i podwyższanie jakości

- korzystamy tylko ze sprawdzonych i wydajnych narzędzi renomowanych firm

- naszym atutem jest doświadczona kadra pracownicza, która stale podnosi swoje kwalifikacje

Kontakt:

www.frez.com.pl

Tel. 74 830 00 75

Galwanizer Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług galwanicznych. Największym atutem naszej firmy jest zespół wykwalifikowanych i ambitnych pracowników z innowacyjnym podejściem do branży galwanicznej zgodnie z Zintegrowanym Systemem Zarządzania. Posiadamy takie certyfikaty jak IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym maszynom świadczymy usługi o najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest obróbka galwaniczna stali, tworzyw sztucznych typu ABS i metali kolorowych.

Więcej na stronie pod poniższym linkiem:

Kontakt:

https://galwanizer.pl/

tel. (+ 48 74) 832 48 35 

mail: biuro@galwanizer.pl

 


Weldtec


Nasz świat jest z metalu i blachy. Spawamy, tniemy, skręcamy. Konstrukcje, schody, balustrady, regały, meble, kontenery. Działamy na terenie całej Polski. W szczególności w rejonie dolnego śląska - Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Ząbkowice.

Kontakt:

www.weldtec.pl

tel. 663 645 446

Wagnerowski.pl

WIDER

PRESPECTIVE

zobacz swój biznes w szerszej perspektywie

Dołącz do stałych klientów wagnerowski.pl i współpracujmy aby osiągnąć cele biznesowe.

Kontakt:

www.wagnerowski.pl

tel. 791 283 173

Żelmet Sp. z o.o.

Firma posiada ponad 50-letnie tradycje w produkcji pokładowych urządzeń cumowniczych. Nasze wyroby z powodzeniem są stosowane przy budowie statków w polskich stoczniach oraz w wielu zagranicznych. Wykwalifikowana załoga pracująca w firmie gotowa jest zacząć z Państwem współpracę. Jesteśmy gotowi na dostosowanie naszych wyrobów do indywidualnych wymogów klienta.Kontakt:

www.zelmet.pl

tel. 74 831 42 56


Urząd Miasta Dzierżoniów

Urząd Miasta Piława Górna

Miejski Ośrodek Kultury i Biblioteka w Piławie Górnej